Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
Tempish - TW 100mm / 88a (sada 8 ks)
Kód: TP-1010000440_1_4Související produkty
Akce
2 800 Kč
–4 %
Tempish - VEBRA 84 LADY - kolečkové brusle
Skladem
(2 ks)
2 683 Kč
Akce
3 800 Kč
–18 %
Tempish - Viber L.E. 90 - Kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
3 114 Kč
Akce
Více barev
2 375 Kč
–4 %
Tempish - WOX 2.0 LADY - Gold - kolečkové brusle
Skladem online
2 276 Kč
Akce
3 950 Kč
–19 %
Tempish - Viber L.E. 110 - Kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
3 197 Kč
Akce
Více barev
2 375 Kč
–4 %
Tempish - WOX 2.0 LADY - Turquoise - kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
2 276 Kč
Akce
3 645 Kč
–31 %
Tempish - Ayroo Top lady - kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
2 479 Kč
Akce
3 145 Kč
–6 %
Tempish - Volt-R - brusle na In-line hokej
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
2 947 Kč
Akce
4 080 Kč
–31 %
Tempish - Ezza Uni 90 - kolečkové brusle
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
2 780 Kč
Více barev
Impala - Lightspeed Inline Skate - White - in-line brusle
Skladem
(1 ks)
3 590 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - TW 100mm / 88a (sada 8 ks)
Rozměry: 100 x 24 mm
Tvrdost: 88a
Sada: 8ks - na obě brusle
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8592678076187 |
| Průměr koleček: | 100 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 88a |
| Doporučené použití: | Tréninkové a závodní rychlostní bruslení. |
| Typ kolečka: | TW |
| Průměr kolečka: | 100 mm |
| Tvrdost kolečka: | 88A |
| Sada: | 8 kusů |
| Počet setů v kartonu: | 18 |
Více barev
Tempish - Rideon 84x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
685 Kč
Více barev
Tempish - Rideon 80x24 85A Black - sada koleček (4ks)
Skladem online
675 Kč
Tempish - ONE 76mm / 82a (sada 8 ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
265 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

