Street Surfing - Ripper Bloody Gold - Freestyle koloběžka
Kód: ES-0427030Související produkty
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Skladem
(2 ks)
399 Kč
+ další
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Skladem
(17 ks)
726 Kč
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Skladem
(5 ks)
999 Kč
Detailní popis produktu
Street Surfing - Ripper Bloody Gold - Freestyle koloběžka
Deska: 50 x 11 cm, vyztužená hliníková deska ze slitiny 6061
Řídítka: Y řídítka z oceli, měkké gumové gripy se vzorkem 54(š) x 60(v) cm
Výška koloběžky od země k řídítkům: 84 cm
Objímka: 4 násobně šroubovaná objímka
Vidlice: Ocel
Hlavové složení: HIC - bezzávitové kompresní
Kolečka: 110 x 24 mm, PU high rebound
Ložiska: ABEC 9
Brzda: Flex Fender - ocel
Nosnost: 100 kg
Váha: 3900 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 813398029733 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Zlatá |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 138 - 149 cm, 149 - 160 cm, 160 - 172 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 84 cm |
Novinka
Více barev
Street Surfing - Ripper Bloody Sky - Freestyle koloběžka
Skladem online
2 790 Kč
Akce
Více barev
3 999 Kč
–12 %
Divine - Loki - Neochrome - Freestyle koloběžka
Skladem online
3 498 Kč
Akce
Více barev
4 499 Kč
–0 %
Divine - Nyx L - Modrá - Freestyle koloběžka
Skladem online
4 498 Kč
Akce
4 375 Kč
–19 %
Panda - Primus Gold Deck - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 537 Kč
Akce
Více barev
3 799 Kč
–7 %
Divine - Loki - Černá - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 498 Kč
Akce
Více barev
1 890 Kč
–2 %
Panda - Cub Pink - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 843 Kč
6 480 Kč
–34 %
Tempish - Gang Erax Rainbow - Freestyle koloběžka
Skladem online
4 240 Kč
Akce
Více barev
4 299 Kč
–14 %
Divine - Nyx M - Červená - Freestyle koloběžka
Skladem online
3 685 Kč
Akce
4 375 Kč
–4 %
Panda - Primus Rainbow Deck - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 171 Kč
Video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

