Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
Deska: 50 x 11 cm, vyztužená hliníková deska ze slitiny 6061
Řídítka: Y řídítka z oceli, měkké gumové gripy se vzorkem 54(š) x 60(v) cm
Výška koloběžky od země k řídítkům: 84 cm
Objímka: 4 násobně šroubovaná objímka
Vidlice: Ocel
Hlavové složení: HIC - bezzávitové kompresní
Kolečka: 110 x 24 mm, PU high rebound
Ložiska: ABEC 9
Brzda: Flex Fender - ocel
Nosnost: 100 kg
Váha: 3900 g
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 813398029221 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Fialová, Modrá |
| Průměr koleček: | 110 mm |
| ? Výška jezdce: | 138 - 149 cm, 149 - 160 cm, 160 - 172 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 84 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

