Státní svátek 28.10. máme zavřeno.

Kolonožka - Offroad Auto Balance APP - Černá

Kolonožka - Offroad Auto Balance APP - Černá

2x

Kolonožka Offroad Auto Balance APP je vylepšenou verzí klasické Kolonožky Standard - lze jí ovládat za pomoci aplikace a nově kolonožka obsahuje samovyvažovací systém Auto Balance, který po zapnutí kolonožku vyrovná a usnadňuje nastupování a vystupování. Díky větším kolům o průměru 25 cm zvládne i náročnější terén, než který poskytuje městská ulice. Jedná se o jedinečné balanční vozítko pro začátečníky i pokročilé, které ale navíc nabízí svému uživateli možnost být v přímém spojení se svým dopravním prostředkem a mít svou jízdu lépe pod kontrolou prostřednictvím mobilní aplikace Kolonožka®. Dále se Kolonožka Offroad Auto Balance APP liší jejím nadčasovým vybavením. Tato Kolonožka disponuje funkcí Bluetooth a tedy i propojením s mobilním telefonem či tabletem, do kterého lze stáhnout speciální aplikaci. Aplikace s názvem Taotao či Kolonožka® umožní sledovat a upravovat rychlost, spotřebu či stav baterie Kolonožky.

Varianty:
Kolonožka - Offroad Auto Balance APP - Červená Kolonožka - Offroad Auto Balance APP - Bílá
Značka:
Naše cena:
12 990 Kč
10 990
Dostupnost:
skladem online
  • Zboží bude odesláno nejpozději do dvou pracovních dnů.
  • Zboží není vystaveno v kamenné prodejně, ale je možné ho objednat a vyzvednout/prohlédnout v kamenné prodejně po obdržení emailu či sms. Nejpozději do dvou pracovních dnů od objednávky.
Hlídat

Kolonožka - Offroad Auto Balance APP - Bílá

Kolonožku pro pokročilé uživatele pohání také 2 motory o výkonu 350W, které umožní jezdci jet rychlostí do 16 kilometrů v hodině. Váha této Kolonožky se pohybuje kolem 12 kilogramů a její maximální nosnost činí 120 kg. Lithiová baterie Samsung o kapacitě 4,4 Ah (ampérhodin) jepřipravena k použití po necelých 2 hodinách nabíjení a dokáže urazit vzdálenost až 20 kilometrů, během kterých Kolonožka dokáže překonat stoupání do úhlu 20°.

Obsah balení: Kolonožka, nabíječka, manuál a taška na přenášení

Typ: balanční dopravní prostředek s aplikací a funkcí autobalance

Rozměry: 69 x 29 x 28 cm

Doba nabíjení: 1 - 2 h

Motor: 2x 350W 

Maximální rychlost: 16 km/h

Váha: 14 kg

Maximální úhel stoupání: 15°

Baterie: SAMSUNG Li-ION 4,4 Ah

Dojezd: 20 km

Maximální váha jezdce: 120 kg

Mobilní aplikace: ANO

5
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
2
hodnocení celkem
100 %
zákazníků doporučuje
Ladislav U.
06.01.2019

simona h.
01.01.2019

Super vozítko,syn dostal k Vánocům a během chvilinky jezdil "jako pán"

  • Zatím super