KAMENNÝ OBCHOD OTEVŘENÝ PO-PÁ 11-18 hod.

Luxusní kožená taška na Kolonožku Offroad

Luxusní kožená taška na Kolonožku Offroad

0x

Taška na kolonožku je ušita z kvalitní pevné eko-kůže krémové barvy. Brašna je zevnitř vystužena vrstvou molitanu, čímž je Kolonožka dokonale chráněna. Oboustranný zip se dvěma jezdci umožňuje pohodlné ukládání a vyndavání terénní Kolonožky. Na vnější straně nechybí uzavíratelná přihrádka na adaptér, do které se bez problému vejde i půllitrová lahev pro případ žízně :-). Bezproblémové přenášení je zajištěno dvěma pevnými textilními popruhy s koženým úchopem na suchý zip. Tyto tašky necháváme pro Vás šít v České republice, takže zpracování je opravdu kvalitní. Kožená taška na Kolonožku je luxusní a kvalitně zpracovaný doplněk, který by neměl chybět ve výbavě žádného Kolonožkáře.

 

Značka:
Naše cena:
1 799
Dostupnost:
skladem online
  • Zboží bude odesláno nejpozději do dvou pracovních dnů.
  • Zboží není vystaveno v kamenné prodejně, ale je možné ho objednat a vyzvednout/prohlédnout v kamenné prodejně po obdržení emailu či sms. Nejpozději do dvou pracovních dnů od objednávky.
Hlídat

Luxusní kožená taška na Kolonožku Offroad

S naší přenosnou taškou na Kolonožku si můžete svůj oblíbený balanční dopravní prosředek vzít kdekoliv a kdykoliv s sebou. Ať už jedete přes město, hromadnou dopravou, či na dovolenou, v ochraném obalu je Kolonožka chráněna proti vnějším vlivům. S klidem ji například můžete uložit mezi zavazadla do kufru auta a v cílové destinaci si užívat chvíle volnosti na Kolonožce.