Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.

DELTA Pro Ultra nabízí obrovskou kapacitu energie a flexibilní design, který se přizpůsobí vašim potřebám. Podporuje solární energii, takže vaše spotřebiče i celá domácnost mohou běžet spolehlivě celé týdny bez přerušení napájení.
Užívejte si silnou a spolehlivou energii – nabíjejte elektromobily, provozujte kuchyň, zahradu a terasu – vše z jednoho systému.

S výkonem 6900 W dokáže DELTA Pro Ultra napájet i energeticky náročné spotřebiče – dokonce i nabíječku elektromobilu. Díky technologii X-Fusion je výkon stálý i během nabíjení.

Využijte High a Low-PV technologii a získejte maximum ze sluneční energie. Jeden měnič přijme až 5,6 kW solárního výkonu – při zapojení tří měničů až 16,8 kW. Během hodiny můžete vyrobit dostatek energie na celý den.

Díky online UPS systému zůstane napájení plynulé 24/7. Při nízkém odběru do 2000 W funguje zařízení zcela tiše.
*Platí pro maximálně 30 minut.

Můžete nabíjet pomocí síťového AC, solárních panelů, benzinového generátoru nebo stanice pro elektromobily. S nejrychlejším nabíjením v oboru (až 8800 W) nabijete dvě baterie již za 2 hodiny.

DELTA Pro Ultra zvládá extrémní horko i mrazy.


S plug-and-play designem, vysokým solárním vstupem a špičkovou LFP technologií s BMS můžete spolehlivě pokrýt všechny energetické potřeby. Každá baterie vydrží přes 3500 cyklů než kapacita klesne na 80 %, a i poté funguje dál. Funkce blokování PV zajišťuje stabilní a bezpečné připojení.

Rozměry balení: 775 x 560 x 365 mm
| Hmotnost | cca 32,1 kg |
| Rozměry | 690 × 481 × 214 mm |
| Jmenovitá kapacita | 0 Wh (pouze invertor) |
| Krytí | IP54 |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | < 12 W |
| Provozní nadmořská výška | ≤ 3000 m (výkon se snižuje nad 2000 m) |
| Teplotní rozsah | Vybití / Nabíjení / Skladování: –20 °C až 45 °C |
| Hlučnost | ≤ 30 dB (při vybíjení do 25 °C) |
| Výkon při vybíjení | EU: 230 V 50 Hz 6900 W celkem |
| X-Boost | Nepodporováno |
| UPS | ≤ 20 ms |
| Účinnost AC výstupu při 100 W | 70 % |
| Max. účinnost AC vybíjení | 94 % |
| Nabíjecí napětí | 220–240 V |
| Výkon AC nabíjení | max 6900 W |
| Ochranné funkce | Ochrana proti přepětí a blesku |
| Vysokonapěťové PV | 80–450 V, 15 A, max 4 kW |
| Nízkonapěťové PV | 30–150 V, 15 A, max 1,6 kW |
| USB-A × 2 | 5 V, 2,4 A, 12 W (×2) |
| USB-C × 2 | 5/9/12/15/20 V, 5 A, max 100 W (×2) |
| Kategorie: | Bateriové stanice |
|---|---|
| Hmotnost: | 101 kg |
| EAN: | 4895251608596 |
| Řada: | Delta Pro Ultra |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.