Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
Rozměry: 32" x 8.125" palců (81,3 x 20,6 cm)
Konstrukce desky: 7vrstev kanadského javoru
Trucky: 5.25" (133 mm) Birdhouse trucks
Kolečka: 52mm SHR 100A
Ložiska: ABEC-7
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5059415053144 |
| Barva: | Bílá, Černá, Červená |
| Délka desky: | 32" |
| Doporučený věk: | od 12 let |
| ? Šířka desky: | 8,125" - 20,6 cm |
| ? Šířka trucku: | 133 mm (5,25") |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.