Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
Globe - G1 Argo - Red Maple 7.75" - skateboard
Kód: 230GGARMSouvisející produkty
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Orange
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(72 ks)
139 Kč
Více barev
Enuff - ABEC-9 Black ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
475 Kč
Detailní popis produktu
Globe - G1 Argo - Red Maple 7.75" - skateboard
Rozměry: 7.75" x 31,6" (19,7 x 80,4 cm)
Rozvor: 13,8" (35,1 cm)
Konstrukce desky: 7-vrstvé javorové dřevo Resin 7 Hard rock maple, grip
Trucky: 5.0" (129 mm) Tensor Alloy Trucks
Kolečka: Globe 53 mm, 99a
Ložiska: Globe ABEC-7
Nosnost: 90 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 608145501392 |
| Barva: | Černá, Červená |
| Délka desky: | 31,5" - 80,1 cm |
| Doporučený věk: | 7-12 let |
| ? Šířka desky: | 7,75" - 19,6 cm |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
Tempish - Crazzy 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
1 445 Kč
Více barev
Tony Hawk - SS 360 Toxic - 7,5" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
1 590 Kč
Více barev
Globe - Goodstock - Neon Green 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
2 490 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

