Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
Rozměry: 31" x 7,5" palců (78,80 x 19,5 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev 100% hardrock javor
Trucky: 5" (129mm) Aluminium Trucks
Bushingy: 85a
Kolečka: 54 mm, 95a
Ložiska: ABEC-3 Chrome
Nosnost: 80 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 5059415071643 |
| Barva: | Kombinovaná, Modrá, Žlutá |
| Délka desky: | 31" |
| Doporučený věk: | 5-8 let |
| ? Šířka desky: | 7,5" - 19 cm |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.