Tony Hawk - SS 180 Arcade - 7,5" - skateboard
Kód: TSS-COM-0014Související produkty
Detailní popis produktu
Tony Hawk - SS 180 Arcade - 7,5" - skateboard
Rozměry: 31" x 7,5" palců ( 77,8 x 19 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev 100% hardrock javor
Trucky: 5" (129mm) Aluminium Trucks
Bushingy: 85a
Kolečka: 54 mm, 95a
Ložiska: ABEC-3 Chrome
Nosnost: 80 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5055836570895 |
| Barva: | Černá, Kombinovaná, Žlutá |
| Délka desky: | 31" |
| Doporučený věk: | 5-8 let |
| ? Šířka desky: | 7,5" - 19 cm |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
Více barev
Enuff - Graffiti V2 - 7,25" - 7,75" - Pink skateboard
Skladem
(1 ks)
od 1 749 Kč
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
4,9
51 hodnocení
5
47x
4
3x
3
1x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
B
bybo
|
6.6.2024
Na zaciatok pre 8 rocneho uplne super.
5
+ je to fajn
4
RK
Radim Krčmář
|
27.4.2023
Vzhledem k ceně těžko něco vytknout. Koupeno jako první skejt osmiletému prckovi..
5
JH
Jaroslava Hamplova
|
18.11.2020
Bude to dárek,tak ještě nevybaleno
5
N
Nela J.
|
17.9.2020
+ Dobré ložiska atd...
Je to v pohodě ✌?
5
M
Miroslav K.
|
20.8.2020
Kvalitně vyrobený skateboard.
3
M
Marie K.
|
17.8.2020
+ Idealni darek
Libil se
5
L
Leoš Z.
|
12.8.2020
+ Rychlá objednávka
Super komunikace,vcelku rychlé dodání,parádní skeat.
5
L
Leoš Z.
|
5.8.2020
+ Zpracování, barevnost, účelnost.
Dobré zpracování, design, super.
5
R
Radek H.
|
14.5.2020
+ Rychlé dodání.
Vše v pořádku.
5
M
Marie J.
|
13.1.2020
Rychlost dodání a velice vstřícné jednani, maximální ochota a bezva ceny. Vřele doporucuji....
5
R
Robert U.
|
18.10.2019
+ pro 6letou holčičku super stabilní
- jen vyměnit ložiska
Dcera(6let) jezdí jak drak jen ložiska abec 3 moc nejedo, ale na druhou stranu jí to zas tak neujíždí :)
5
J
Jůda J.
|
17.7.2019
+ Super
- Nic
5
M
Marián C.
|
5.6.2019
+ Jízda a ovladatelnost dobrá, lepší skejt jsme nikdy neměli. Spokojenost.
- Žádné jsme nenašli.
Skateboard pro syna, on je spokojený, my také.
5
P
Petra J.
|
13.1.2019
+ Spolehlivý obchod, ráda doporučuji. Skate vypadá stejně jako na obrázku, dcera je spokojená .
- žádné
5
J
Jaroslav K.
|
24.10.2018
Solidní prkno pro začátečníky i středně pokročilé ,
Dobrý poměr ceny a kvality

