Heart Supply - Planet Heart 8" Black/Orange - skateboard
Kód: HS020202300A8000Související produkty
Detailní popis produktu
Heart Supply - Planet Heart 8" Black/Orange - skateboard
Rozměry: 8" x 31.6" (20,3cm x 80,3cm)
Konstrukce desky: 7mi vrstvý 100% kanadský javor
Bushingy: 85A
Kolečka: 52 mm, 99a
Ložiska: ABEC-7
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| EAN: | 5060626663688 |
| Barva: | Bílá, Černá, Oranžová |
| Délka desky: | 32" |
| Doporučený věk: | od 12 let |
| Průměr koleček: | 52 mm |
| ? Šířka desky: | 8" - 20,3 cm |
| ? Tvrdost bushingů: | 85a |
| ? Tvrdost koleček: | 99a |
Více barev
Birdhouse - Stage 3 Falcon 1 Black/Red 8.125" - skateboard
Skladem
(1 ks)
2 490 Kč
Akce
Více barev
1 690 Kč
–5 %
Enuff - Skully Red 7,75" / 7,25" - skateboard
Skladem
(8 ks)
1 590 Kč
Akce
Více barev
1 790 Kč
–5 %
Enuff - Skully Hologram White 7,75" / 7,25" - skateboard
Skladem
(1 ks)
1 690 Kč
Akce
Více barev
1 890 Kč
–12 %
Verb - Script 8" Blue - skateboard
do 5 dnů
1 648 Kč
Více barev
Enuff - Graffiti V2 - 7,25" - 7,75" - Pink skateboard
Skladem
(1 ks)
od 1 749 Kč
Více barev
Tony Hawk - SS 180 Wingspan Purple - 7.75" - skateboard
Skladem
(1 ks)
1 490 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

