Tempish - WOOW 70mm / 78A kolečka na in-line hokej (sada 4 ks)
Kód: TP-101000032_1_1Související produkty
Akce
Více barev
2 700 Kč
až –48 %
Tempish - Wox Blue - Kolečkové brusle
Skladem
(1 ks)
od 1 400 Kč
Více barev
Impala - Lightspeed Inline Skate - White - in-line brusle
Skladem
(1 ks)
3 590 Kč
Akce
Více barev
2 375 Kč
–0 %
Tempish - WOX 2.0 LADY - Gold - kolečkové brusle
Skladem online
2 374 Kč
Detailní popis produktu
Tempish - WOOW 70mm / 78A kolečka na in-line hokej (sada 4 ks)
Kolečka se vyrábí ve velikostech: 59, 68, 70, 72, 76, 80, 84 mm
Tvrdost: 78A
Rozměr: 70 x 24 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8592678049464 |
| Průměr koleček: | 70 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 78a |
| Doporučené použití: | Rekreační a sportovní bruslení |
| Typ kolečka: | WOOD |
| Průměr kolečka: | 70 mm |
| Tvrdost kolečka: | 78A |
| Sada: | 4 kusy |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Akce
od 399 Kč až –59 %
SFR - Light Up Inline Wheels - 64, 70, 72 mm - Pink
Skladem
(3 ks)
od 190 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

