KAMENNÝ OBCHOD OTEVŘENÝ PO-PÁ 11-18 hod.

Riviera - Venture DT 38" longboard

Riviera - Venture DT 38" longboard

0x

Zbrusu nové modely Riviera jsou tady! Vezmi taky jeden, horké zboží!

Značka:
Ložiska:
Naše cena:
6 180
Dostupnost:
do 5 dnů
  • Zboží bude odesláno do 3 nebo 5 pracovních dnů.
  • Zboží je možné vyzvednout v kamenné prodejně po obdržení emailu či sms.
Hlídat

Riviera - Venture DT 38" longboard

 

Typ: Freeride, cruising

Rozměry: 96 cm x 24 cm (37,8" x 9,4" palců)

Rozvor: 69,5 cm (27,3" palců)

Konstrukce desky: -

Trucky: Paris Truck 180 mm

Kolečka: Divine Street Slayers 72 mm, 78a - UPOZORNĚNÍ - barva koleček nemusí odpovídat obrázku

Ložiska: Riviera ABEC - 7 Bearings

Nosnost: 95 kg

 

 

Trucky Paris - Honzovy longboardy Paris Trucky 180 mm jsou perfektní pro jakýkoli povrch. Jsou schopny zvládnout cokoliv, čemu je vystavíte. 180mm hanger je perfektní velikost pro většinu desek a zvládají všechny styly jízdy. Všechny Paris Trucky mají úhel baseplate 50° stupňů, což poskytuje dokonalou rovnováhu mezi stabilitou a manévrovatelností. Paris Trucks jsou osazeny s bushingy Divine 90a.
Kolečka Divine - Honzovy longboardy Kolečka Divine Street Slayer jsou naše nejlepší kolečka pro slidy. Jejich kulaté hrany a off-setové středy zajišťují dokonalé slidy.
Javor Riviera - Honzovy longboardy

Riviera Maple Construction je systém výroby desek Riviera, používají jako standard Hard Rock North American Maple (Javor) - pouze tu nejlepší javorovou dýhu. Dýhy javoru jsou lepeny a spojeny speciálním lepidlem Super Resin. Dokonalá kombinace prokládání javorové dýhy tvoří silnou desky.

Lepidlo Riviera - Honzovy longboardy

Riviera používá pro lepení každé desky exkluzivní Super Resin lepidlo.  Lepidlo je speciální epoxidová pryskyřice určená speciálně pro skateboarding. Lepidlo Super Resin je lehčí a silnější než tradiční lepidla založená na vodním základu, jen tak se časem neporuší, přičemž je odolné vůči změnám teploty okolního prostředí, které mohou mít velký vliv na výkon. Díky tomu jsou desky silnější, odolnější proti deformaci, mají delší životnost a odolávají lépe nárazu. Super Resin lepdlo také vytváří pevné pouto mezi mnoha různými kombinacemi obou kompozitních a organických materiálů, které používáme v našich deskách.