KAMENNÝ OBCHOD OTEVŘENÝ PO-PÁ 11-18 hod.

Riviera - Beta Fish 38" longboard

Riviera - Beta Fish 38" longboard

0x

Beta Fish je menší bratr našeho "Sea Snake"! Dosahuje stejných kvalit jako jeho starší a větší bratr, ale může se pochlubit kratším rozvorem a délkou, což mu trochu zvětšuje pružnost a zvyšuje agilitu pro flat-ground triky. Objevíte jeho komfort během freeridingu a slidech v nižších rychlostech, který jeho starší bratr postrádá. Deska je opatřena průhledným gripem, který dává tak vyniknout designu a dřevu.

Značka:
Naše cena:
6 120

Riviera - Beta Fish 38" longboard

Typ: Freeride, cruising

Rozměry: 96,6 cm x 24,15 cm (38" x 9,5" palců)

Rozvor: 62,81 cm (24,7" palců)

Konstrukce desky: 7mi vrstvá deska - 4 vrstvy bambusu + 3 vrstvy Fiberglass (sklolaminát), průhledný grip

Trucky: Paris Truck 180 mm

Kolečka: Divine Street Slayers 72 mm, 78a - UPOZORNĚNÍ - barva koleček nemusí odpovídat obrázku

Ložiska: Abec - 5 Speed Bearings

Nosnost: 95 kg

 

Trucky Paris - Honzovy longboardy Paris Trucky 180 mm jsou perfektní pro jakýkoli povrch. Jsou schopny zvládnout cokoliv, čemu je vystavíte. 180mm hanger je perfektní velikost pro většinu desek a zvládají všechny styly jízdy. Všechny Paris Trucky mají úhel baseplate 50° stupňů, což poskytuje dokonalou rovnováhu mezi stabilitou a manévrovatelností. Paris Trucks jsou osazeny s bushingy Divine 90a.
Kolečka Divine - Honzovy longboardy Kolečka Divine Street Slayer jsou naše nejlepší kolečka pro slidy. Jejich kulaté hrany a off-setové středy zajišťují dokonalé slidy.
Bambus Riviera - Honzovy longboardy

Riviera Live Flex 3 Bamboo - technologie využívá 4 vrstvy plné bambusové dýhy a 3 vrstvy sklolaminátu (Fiberglass). Kombinace bambusu a sklolaminátu tvoří konstrukci, která zajištuje plynulejší jízdu.

Lepidlo Riviera - Honzovy longboardy

Riviera používá pro lepení každé desky exkluzivní Super Resin lepidlo.  Lepidlo je speciální epoxidová pryskyřice určená speciálně pro skateboarding. Lepidlo Super Resin je lehčí a silnější než tradiční lepidla založená na vodním základu, jen tak se časem neporuší, přičemž je odolné vůči změnám teploty okolního prostředí, které mohou mít velký vliv na výkon. Díky tomu jsou desky silnější, odolnější proti deformaci, mají delší životnost a odolávají lépe nárazu. Super Resin lepdlo také vytváří pevné pouto mezi mnoha různými kombinacemi obou kompozitních a organických materiálů, které používáme v našich deskách.