Micro - Řídítka One piece bar Crossneck 2.0
Kód: MK-4057Související produkty
Akce
Více barev
2 390 Kč
–5 %
Micro - Mini Deluxe Lavender - Dětská koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 270 Kč
Akce
2 890 Kč
–0 %
Micro - Sprite LED Blue Stripe - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
2 889 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–5 %
Micro - Maxi Deluxe Pro purple - Dětská koloběžka
Skladem online
3 505 Kč
Akce
3 490 Kč
–2 %
Micro - Sprite Pearl LED Blue - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
3 410 Kč
Akce
Více barev
2 590 Kč
–0 %
Micro - Mini Deluxe Glitter LED Purple - Dětská koloběžka
Skladem online
2 589 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–3 %
Micro - Maxi Deluxe LED Purple - Dětská koloběžka
Skladem online
3 555 Kč
Akce
Více barev
3 890 Kč
–4 %
Micro - Cruiser Purple - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 700 Kč
Akce
Více barev
3 490 Kč
–3 %
Micro - Maxi Deluxe Petrol Green - Dětská koloběžka
Skladem online
3 352 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–5 %
Micro - Maxi Deluxe LED Red - Dětská koloběžka
Skladem online
3 505 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Řídítka One piece bar Crossneck 2.0
Rozměry jsou 650 x 610 mm (výška x šířka).
Řídítka nejsou nakloněna ani k jezdci ani od jezdce (Backsweep: ne, Upsweep: Ne)
Ve spodní části řídítkové tyče není zářez.
Použitý systém komprese na těchto řídítkách je SCS.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7640108565402 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 1200 g |
| Kompresní systém: | SCS |
| Materiál: | hliník |
| Šířka: | 610 mm |
| Vnější průměr: | 35 mm |
| Vnitřní průměr: | 27 mm |
| Výška: | 650 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

