Micro - Vnitřní svítící řídítka pro Mini Micro Magic - Purple
Kód: MK-4924Související produkty
Akce
Více barev
2 490 Kč
–5 %
Micro - Mini Deluxe ECO - Black - Dětská koloběžka
Skladem online
2 365 Kč
Více barev
Micro - Mini Deluxe Glow LED Plus Pink - Dětská koloběžka
Skladem online
3 290 Kč
Více barev
Micro - Mini Deluxe Glitter LED Navy - Dětská koloběžka
Skladem online
2 590 Kč
Akce
Více barev
4 190 Kč
–5 %
Micro - Cruiser LED Frosty Blue - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
3 980 Kč
Akce
3 490 Kč
–2 %
Micro - Sprite Pearl LED Green - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
3 410 Kč
Akce
Více barev
2 690 Kč
–3 %
Micro - Sprite Alu - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 589 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Vnitřní svítící řídítka pro Mini Micro Magic - Purple
Kompatibilita: Mini Micro Deluxe + Deluxe Magic
Baterie: 2x AA (není součástí balení)
Barva: Fialová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7630053544188 |
| Barva: | Stříbrná |
| Délka: | 300 mm |
| Hmotnost: | 2100 g |
| Materiál: | hliník |
| Tvar řídítek: | T |
| Vnější průměr: | 21 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

