Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
Micro - Maxi Pro 120 mm přední kolečko
Kód: MK-4770Související produkty
Akce
Více barev
2 690 Kč
–5 %
Micro - Sprite Sapphire Blue - Dětská skládací koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
2 555 Kč
Akce
3 790 Kč
–0 %
Micro - Luggage Junior Mint - Kufr a koloběžka v jednom
Skladem online
3 789 Kč
Akce
Více barev
3 890 Kč
–2 %
Micro - Cruiser Aqua - Dětská skládací koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
3 774 Kč
Akce
Více barev
2 390 Kč
–0 %
Micro - Trike Deluxe Pink - Dětské vozítko
Skladem online
2 389 Kč
Akce
3 790 Kč
–3 %
Micro - Sprite Suspension Pink - Skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 648 Kč
Více barev
Micro - Mini Deluxe Glitter LED Navy - Dětská koloběžka
Skladem online
2 590 Kč
Akce
Více barev
2 390 Kč
–5 %
Micro - Mini Deluxe Ocean Blue - Dětská koloběžka
Skladem online
2 270 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Maxi Pro 120 mm přední kolečko
Balení obsahuje: 1x kolečko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7630053535599 |
| Barva: | Černá |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál: | PU |
| Šířka běhounu: | 42 mm |
| Šířka středu: | 24,5 mm |
| Tvrdost: | 83°Shore A |
| V balení: | 1 ks |
| Velikost kolečka: | 120 mm |
Akce
195 Kč
–3 %
Micro - Maxi Micro Deluxe White - brzda
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
189 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

