Micro - LED tubus řídítek Metropolitan
Kód: MK-AC9056Související produkty
Akce
Více barev
4 190 Kč
–5 %
Micro - Cruiser LED Pink - Dětská skládací koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
3 980 Kč
Akce
Více barev
2 390 Kč
–5 %
Micro - Mini Deluxe Lavender - Dětská koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 270 Kč
Akce
2 890 Kč
–5 %
Micro - Sprite LED Pink - Dětská skládací koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
2 745 Kč
Akce
2 890 Kč
–3 %
Micro - Sprite LED Blue Stripe - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
2 789 Kč
Akce
3 390 Kč
–1 %
Micro - Sprite ECO LED Green - Dětská skládací koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
3 350 Kč
Detailní popis produktu
Micro - LED tubus řídítek Metropolitan
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7630053522698 |
| Balení obsahuje: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 280 mm |
| Hmotnost: | 200 g |
| Materiál: | hliník |
| Tvar řídítek: | T |
| Vnější průměr: | 42 mm |
| Vnitřní průměr: | 34 mm |
Micro - 200 mm Metropolitan Deluxe kolečko (1ks)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
739 Kč
Micro - Vnitřní svítící řídítka pro Mini Micro Magic - Purple
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
740 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

