Micro - 120 mm Black LED Sprite svítící kolečko (1ks)
Kód: MK-4944Související produkty
Akce
2 890 Kč
–0 %
Micro - Sprite LED Blue Stripe - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
2 889 Kč
Novinka
Micro - Sprite LED Silverchrome - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
3 490 Kč
Akce
Více barev
3 490 Kč
–3 %
Micro - Maxi Deluxe Petrol Green - Dětská koloběžka
Skladem online
3 352 Kč
Více barev
Micro - Mini Deluxe Glow LED Plus Blue - Dětská koloběžka
Skladem online
3 290 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–5 %
Micro - Maxi Deluxe Pro purple - Dětská koloběžka
Skladem online
3 505 Kč
Akce
Více barev
4 190 Kč
–5 %
Micro - Cruiser LED Pink - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(3 ks)
3 980 Kč
Akce
Více barev
2 590 Kč
–0 %
Micro - Mini Deluxe Glitter LED Purple - Dětská koloběžka
Skladem online
2 589 Kč
Akce
Více barev
2 390 Kč
–4 %
Micro - Mini Deluxe Lavender - Dětská koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 288 Kč
Detailní popis produktu
Micro - 120 mm Black LED Sprite svítící kolečko (1ks)
Obsahem balení je 1 ks kolečka - bez obalu
Rozměr: 120 x 30 mm
Pro koloběžky:
- Sprite Deluxe
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7630053550202 |
| Barva: | čiré, černý plast |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál: | PU s LED |
| Šířka běhounu: | 24 mm |
| Šířka středu: | 25 mm |
| Tvrdost: | 83°Shore A |
| V balení: | 1 ks |
| Velikost kolečka: | 120 mm |
| Vhodné pro: | Micro Sprite neochrome |
| LED: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

