Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
Enuff - Logo Stain - 8" - Black skateboard
Kód: 167EL8Související produkty
Detailní popis produktu
Enuff - Logo Stain - 8" - Black skateboard
Rozměry: 31.5" x 8" palců ( 80 x 20 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev 100% kanadský javor
Trucky: 5,5" (139 mm) DECADE Trucks
Bushingy: 95a
Kolečka: 53 mm, 95a
Ložiska: ABEC-7 Chrome
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5016978369167 |
| Barva: | Černá |
| Délka desky: | 32" - 81 cm |
| Doporučený věk: | od 12 let |
| ? Šířka desky: | 8" - 20,3 cm |
| ? Šířka trucku: | 139 mm (5,5" palců) |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
13 hodnocení
5
4
3
2
1

