Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
Rozměry: 8,125" x 31,875" (20.6 x 80.9 cm)
Rozvor: 16,9" (43,5 cm)
Konstrukce desky: 7vrstvá za 100% javorové dřevo Resin 7 Hard rock maple, černý grip
Trucky: Tensor Alloy Trucks 5.0" (129 mm)
Kolečka: Globe 52 mm, 99a
Ložiska: Globe ABEC-7
Nosnost: 90 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Barevné rozdělení:
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 608145540520 |
| Barva: | Černá |
| Délka desky: | 32" |
| Doporučený věk: | od 12 let |
| ? Šířka desky: | 8,125" - 20,6 cm |
| ? Šířka trucku: | 133 mm (5,25") |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.