Element - Hatched Red 7,75" Black - Skateboard
Kód: W4CPC4ELP1Související produkty
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Orange
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(73 ks)
139 Kč
Více barev
Enuff - ABEC-9 Black ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
475 Kč
Více barev
HOLO - ABEC-9 Black - Voděodolná ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
389 Kč
Detailní popis produktu
Element - Hatched Red 7,75" Black - Skateboard
Rozměry: 7,75" x 31,25" (19,7 x 79,4 cm)
Rozvor: 14" (35,6 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev javorového dřeva, střední konkáva, dvojitý kicktail, grip
Trucky: Element 5" (125 mm)
Kolečka: Element 52x30 mm, 99a
Ložiska: ABEC-5
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 3665601530966 |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Délka desky: | 31,25" - 79,5 cm |
| Doporučený věk: | 7-12 let |
| ? Šířka desky: | 7,75" - 19,6 cm |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
Akce
2 549 Kč
–61 %
Tempish - Ontop 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
990 Kč
Globe - G1 Varsity - Hawaii - 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
2 250 Kč
Více barev
Globe - Goodstock - Fatigue Green 8.25" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
2 490 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

