Arbor - Black Rose C7 Green 30,75" - surfskate
Kód: ABR-COM-3564Související produkty
Zealous - Bearings - ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
539 Kč
Více barev
Enuff - ABEC-9 Waterproof ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
349 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Blue
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>100 ks)
139 Kč
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Blue Triple Pad Set
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
399 Kč
Akce
1 225 Kč
–10 %
Tempish - Reaper - Rukavice na longboard
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
1 102 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Red
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(18 ks)
139 Kč
Více barev
Rekd - Wrist Guards Black - chrániče zápěstí
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
379 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Black
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>100 ks)
139 Kč
Detailní popis produktu
Arbor - Black Rose C7 Green 30,75" - surfskate
Typ: Cruising, freestyle, freeride
Rozměry: 30,75" x 10" (78,10cm x 22,8cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev javorového dřeva
Griptape: Posyp z recyklovaného skla (Re-Grit)
Trucky: Carver C7
Kolečka: Arbor Cannon 65 mm, 78a z VeniceFormula uretanu
Ložiska: ABEC-7
Nosnost: 90 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Surfskate |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 5059415257542 |
| Barva: | Černá, Kombinovaná, Stříbrná, Zelená |
| Průměr koleček: | 65 mm |
| ? Šířka trucku: | 165 mm (6,5") |
| ? Typ longboardu: | Surfskate |
| Velikost: | 30,75" - 78 cm |
Akce
2 645 Kč
–34 %
Tempish - Surfy II 32,5" - surfskate
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 740 Kč
video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

