Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
Arbor - Legacy Cucharon C7 32,375" - surfskate
Kód: ABR-COM-3649Související produkty
Více barev
Rekd - Wrist Guards Black - chrániče zápěstí
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
379 Kč
Akce
1 225 Kč
–10 %
Tempish - Reaper - Rukavice na longboard
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
1 102 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Blue
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>100 ks)
139 Kč
Více barev
Enuff - ABEC-9 Waterproof ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
349 Kč
Zealous - Bearings - ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(7 ks)
539 Kč
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Blue Triple Pad Set
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
399 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Red
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(12 ks)
139 Kč
Více barev
HOLO - ABEC-9 - Voděodolná ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>100 ks)
309 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Black
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>100 ks)
139 Kč
Detailní popis produktu
Arbor - Legacy Cucharon C7 32,375" - surfskate
Typ: Surfskate
Rozměry: 32,35,5" x 8,75" (82,3 x 22,2 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev kanadského javoru (udržitelný zdroj)
Griptape: černý grip
Trucky: Carver C7
Kolečka: Arbor 65 mm, 78a Easyrider Series - Cannon
Ložiska: ABEC-7
Nosnost: 90 kg
Kompletní longboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Surfskate |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 5016967041432 |
| Barva: | Bílá, Černá, Kombinovaná, Zelená |
| Průměr koleček: | 65 mm |
| ? Šířka trucku: | 165 mm (6,5") |
| ? Typ longboardu: | Surfskate |
| Velikost: | 32" - 81 cm, 32,5" - 83cm |
Více barev
Mindless - Soul Surf Skate 29,5" Brown - surfskate
Skladem
(2 ks)
3 750 Kč
D-Street - Check Warp Multi 32" - surfskate
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
3 190 Kč
video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

