Tony Hawk - SS 360 Apocalypse - 8" - skateboard
Kód: TSS-COM-0511Související produkty
Detailní popis produktu
Tony Hawk - SS 360 Apocalypse - 8" - skateboard
Rozměry: 31,5" x 8" palců ( 80,1 x 20,3 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev 100% hardrock javor
Trucky: 5" (129mm) Aluminium Trucks
Bushingy: 90a
Kolečka: 54 mm, 99a
Ložiska: ABEC-5 Chrome
Nosnost: 80 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5059415024397 |
| Barva: | Modrá |
| Délka desky: | 32" |
| Doporučený věk: | od 12 let |
| ? Šířka desky: | 8" - 20,3 cm |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
| Položka byla vyprodána… | |
Více barev
Heart Supply - Burst Logo 7,75" Black - skateboard
Skladem
(1 ks)
1 999 Kč
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
27 hodnocení
5
27x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
HC
Hana Celá
|
17.6.2024
Velká spokojenost, doporučuji 👍. Vstřícnost a rychlost, supér.
5
KS
Kateřina Seidlová
|
3.1.2022
Spokojenost se zbožím i s obchodem
5
SM
Stanislav Marušák
|
9.8.2021
spokojenost doporucuji
5
OH
Ondřej Hrubý
|
16.3.2021
Za ty peníze neuvěřitelná kvalita
5
PB
Petr Boček
|
2.3.2021
Naprostá spokojenost jak s prknem, tak s obchodem. Doporučuji
5
MA
Michal Andrejsek
|
24.2.2021
Spokojenost kvalitni skate
5
LP
Lucie Ptáčková
|
20.1.2021
Dodání rychlé.Vypadá skvěle. Doufám,že se bude líbit pro koho to mám.
5
RS
Roman Santarius
|
29.12.2020
Maximální spokojenost
5
mega dobrej.
5
BB
Barbora Bohuslavová
|
25.12.2020
Maximální spokojenost a rychlé dodání.Dekuji
5
PG
Pavel Gajdůšek
|
25.12.2020
Super doporučuji
5
D
Denis M.
|
28.9.2020
+ Velmi pekne a kvalitne spraco anie. Super, syn maximalne slpomojny.
5
K
Katarína K.
|
5.9.2020
+ Je pekný, veľký, pevný skateboard?.
Skateboard Tony Hawk vyzerá, že je kvalitný.
5
J
Jitka B.
|
11.7.2020
Dcera je spokojená

