Tony Hawk - SS 180 Wingspan - 8" - skateboard
Kód: TSS-COM-0004Související produkty
Detailní popis produktu
Tony Hawk - SS 180 Wingspan - 8" - skateboard
Rozměry: 31,5" x 8" palců ( 80,1 x 20,3 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstvý 100% javor, střední konkáva
Trucky: 5,25" (133m) Aluminium Trucks, 85a
Bushingy: 85a
Kolečka: 52 mm, 95a
Ložiska: ABEC-3 Chrome
Nosnost: 80 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5055836539717 |
| Barva: | Červená, Kombinovaná, Modrá, Žlutá |
| Délka desky: | 32" |
| Doporučený věk: | od 12 let |
| ? Šířka desky: | 8" - 20,3 cm |
| ? Šířka trucku: | 133 mm (5,25") |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1

