Velikonoční EXTRA sleva 5% do 6.4. s kódem: VELIKONOCE5
Tempish - CATCH 80mm / 82a (sada 4 koleček)
Kód: TP-101000271_1_1Související produkty
od 3 270 Kč až –99 %
Tempish - RSC-X - kolečkové brusle
Skladem online
3 270 Kč
+ další
Akce
Více barev
2 700 Kč
až –48 %
Tempish - Wox Blue - Kolečkové brusle
Skladem online
od 1 400 Kč
Akce
Více barev
3 950 Kč
–0 %
Tempish - WSX 90 FLS LADY - Vanilla - kolečkové brusle
Skladem online
3 949 Kč
Více barev
2 700 Kč
–48 %
Tempish - Wox Lady Raspberry - Kolečkové brusle
Skladem online
1 400 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Tempish - CATCH 80mm / 82a (sada 4 koleček)
Tvrdost: 82A
Rozměr: 80 x 24 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolečka na In-line (kolečkové) brusle |
|---|---|
| EAN: | 8595049328793 |
| Průměr koleček: | 80 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 82a |
| Doporučené použití: | Rekreační fitness bruslení. |
| Typ kolečka: | CATCH |
| Průměr kolečka: | 80 mm |
| Tvrdost kolečka: | 82A |
| Sada: | 4 kusy |
| Počet setů v kartonu: | 50 |
Akce
od 399 Kč až –59 %
SFR - Light Up Inline Wheels - 64, 70, 72 mm - Pink
Skladem
(3 ks)
od 190 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

