Micro - Set předních koleček LED 120 mm - Micro Maxi Pro
Kód: MK-4054BSouvisející produkty
Akce
Více barev
3 890 Kč
–2 %
Micro - Cruiser Aqua - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 774 Kč
Více barev
Micro - Mini Deluxe Glow LED Plus Aqua - Dětská koloběžka
Skladem online
3 290 Kč
Akce
Více barev
3 590 Kč
–5 %
Micro - Sprite LED neochrome - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 410 Kč
Akce
3 790 Kč
–0 %
Micro - Sprite Suspension Olive Green - Skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 789 Kč
Více barev
Micro - Mini Deluxe Glitter LED Navy - Dětská koloběžka
Skladem online
2 590 Kč
Akce
Více barev
3 490 Kč
–5 %
Micro - Maxi Deluxe Green - Dětská koloběžka
Skladem online
3 314 Kč
Akce
Více barev
3 290 Kč
–0 %
Micro - Mini Deluxe Glow LED Plus Pink - Dětská koloběžka
Skladem online
3 289 Kč
Akce
3 790 Kč
–3 %
Micro - Sprite Suspension Pink - Skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 648 Kč
Akce
Více barev
3 890 Kč
–0 %
Micro - Maxi Micro Deluxe Pro LED Pink - Dětská koloběžka
Skladem online
3 889 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–5 %
Micro - Maxi Deluxe Pro purple - Dětská koloběžka
Skladem online
3 505 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Set předních koleček LED 120 mm - Micro Maxi Pro
Balení: Set obsahuje dvě LED kolečka s ložisky a dvě osy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7630053554996 |
| Barva: | Černá |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál: | PU |
| Šířka běhounu: | 42 mm |
| Šířka středu: | 24 mm |
| Tvrdost: | 78°Shore A |
| V balení: | 2 ks |
| Velikost kolečka: | 120 mm |
| LED: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

