Micro - 120 mm Black kolečka (1ks)
Kód: MK-AC5006BSouvisející produkty
Akce
3 490 Kč
–2 %
Micro - Sprite Pearl LED Green - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
3 410 Kč
Akce
Více barev
2 490 Kč
–5 %
Micro - Mini Deluxe ECO - Black - Dětská koloběžka
Skladem online
2 365 Kč
Akce
Více barev
2 690 Kč
–3 %
Micro - Sprite Sapphire Blue - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 589 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–3 %
Micro - Maxi Deluxe LED Purple - Dětská koloběžka
Skladem online
3 555 Kč
Akce
Více barev
4 190 Kč
–5 %
Micro - Cruiser LED Frosty Blue - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
3 980 Kč
Akce
Více barev
3 690 Kč
–3 %
Micro - Maxi Deluxe Pro black-red - Dětská koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 545 Kč
Akce
Více barev
2 590 Kč
–3 %
Micro - Mini Deluxe LED Pink - Dětská koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 487 Kč
Akce
4 190 Kč
–2 %
Micro - Cruiser LED Berry Red - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 088 Kč
Detailní popis produktu
Micro - 120 mm Black kolečka (1ks)
Obsahem balení je 1 ks kolečka + montážní sada inbusových klíčů.
Rozměr: 120 x 30 mm
Pro koloběžky:
- Maxi Micro Deluxe
- Maxi Micro Classic
- Micro Bullet
- Kickboard compact
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7640108561299 |
| Barva: | Černá |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál: | PU |
| Šířka běhounu: | 30 mm |
| Šířka středu: | 25 mm |
| Tvrdost: | 83°Shore A |
| V balení: | 1 ks |
| Velikost kolečka: | 120 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

