Micro - Řídítka One piece bar 180° black
Kód: MK-MX1402Související produkty
Akce
Více barev
3 790 Kč
–5 %
Micro - Mini2go Deluxe Plus Mint - Dětské odrážedlo
Skladem online
3 600 Kč
Akce
4 190 Kč
–2 %
Micro - Cruiser LED Berry Red - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 088 Kč
Akce
Více barev
2 890 Kč
–3 %
Micro - Sprite LED Petrol Stripe - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
2 795 Kč
Akce
Více barev
2 590 Kč
–5 %
Micro - Mini Deluxe Glow LED Aqua - Dětská koloběžka
Skladem online
2 459 Kč
Akce
Více barev
3 490 Kč
–5 %
Micro - Maxi Deluxe Green - Dětská koloběžka
Skladem online
3 314 Kč
Akce
Více barev
3 650 Kč
–1 %
Micro - Mini2go Deluxe Plus Pink - Dětské odrážedlo
Skladem online
3 600 Kč
Akce
3 490 Kč
–2 %
Micro - Sprite Pearl LED Green - Dětská skládací koloběžka
Skladem online
3 410 Kč
Akce
Více barev
2 390 Kč
–4 %
Micro - Mini Deluxe Ocean Blue - Dětská koloběžka
Skladem online
2 288 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Řídítka One piece bar 180° black
Rozměry jsou 540 x 520 mm (výška x šířka).
Řídítka nejsou nakloněna ani k jezdci ani od jezdce (Backsweep: ne, Upsweep: Ne)
Ve spodní části řídítkové tyče není zářez.
Použitý systém komprese na těchto řídítkách je SCS.
Součástí řídítek jsou gumové gripy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| Balení obsahuje: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Kompresní systém: | SCS |
| Materiál: | hliník |
| Šířka: | 520 mm |
| Tvar řídítek: | Y |
| Vhodné pro: | Micro MX 180° |
| Vnější průměr: | 32 mm |
| Vnitřní průměr: | 28 mm |
| Výška: | 540 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

