Micro - Svítící LED 120 mm pro Maxi Micro kolečko (2ks)
Kód: MK-AC9039BSouvisející produkty
Akce
Více barev
3 890 Kč
–4 %
Micro - Cruiser Purple - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 700 Kč
Akce
Více barev
3 650 Kč
–1 %
Micro - Mini2go Deluxe Plus Pink - Dětské odrážedlo
Skladem online
3 600 Kč
Akce
Více barev
2 390 Kč
–4 %
Micro - Mini Deluxe Green - Dětská koloběžka
Skladem online
2 288 Kč
Více barev
Micro - Mini Deluxe Glow LED Plus Aqua - Dětská koloběžka
Skladem online
3 290 Kč
Akce
Více barev
3 890 Kč
–0 %
Micro - Maxi Micro Deluxe Pro LED Purple - Dětská koloběžka
Skladem online
3 889 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Svítící LED 120 mm pro Maxi Micro kolečko (2ks)
Kolečko je osazeno kvalitními ložisky ABEC 9.
Součástí balení jsou 2 LED kolečka s ložisky, 2 šrouby a 2 inbusové klíče.
Kolečka jsou určená pro koloběžky Maxi Micro Deluxe, Maxi Micro Classic, Micro Bullet, Micro Compact, ...
Do těchto koleček nepasují barevné poklice Micro.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7640170574791 |
| Barva: | Černá, Čirá |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál: | PU s LED |
| Šířka běhounu: | 30 mm |
| Šířka středu: | 25 mm |
| Tvrdost: | 83°Shore A |
| V balení: | 2 ks |
| Velikost kolečka: | 120 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

