KAMENNÝ OBCHOD OTEVŘENÝ PO-PÁ 11-18 hod.

Riviera - Voyager 46" longboard

Riviera - Voyager 46" longboard

0x

Je to všechno v jeho jménu - Voyager je 46 "dlouhý zaoblený pintail, který byl postaven pro cestování ve velkém stylu, ať už jde na o cestu na mejdan za přáteli či surfování na místních stezkách. Hoň se se západem slunce, surfuj na ulici - a udrž si ten pocit! Cesta je cíl a Voyager je vaše loď.

Značka:
Ložiska:
Naše cena:
5 440
Dostupnost:
do 5 dnů
  • Zboží bude odesláno do 3 nebo 5 pracovních dnů.
  • Zboží je možné vyzvednout v kamenné prodejně po obdržení emailu či sms.
Hlídat

Riviera - Voyager 46" longboard

Typ: Carving

Rozměry: 116.84 cm x 24.3 cm (46" x 9.5" palců)

Rozvor: 78,8 cm (31" palců)

Konstrukce desky: 8mi vrstvá deska z kanadského javoru

Trucky: Paris 180 mm Trucks

Kolečka: Divine Road Ripper 70 mm, 78a - UPOZORNĚNÍ - barva koleček nemusí odpovídat obrázku

Ložiska: Abec 5 Speed bearings

Nosnost: 100 Kg

Trucky Paris - Honzovy longboardy Paris Trucky 180 mm jsou perfektní pro jakýkoli povrch. Jsou schopny zvládnout cokoliv, čemu je vystavíte. 180mm hanger je perfektní velikost pro většinu desek a zvládají všechny styly jízdy. Všechny Paris Trucky mají úhel baseplate 50° stupňů, což poskytuje dokonalou rovnováhu mezi stabilitou a manévrovatelností. Paris Trucks jsou osazeny s bushingy Divine 90a.
Kolečka Divine - Honzovy longboardy Kolečka Divine Road Rippers s novým designem a klasickým tvarem, který máte tak rádi a vyžadujete ho. Kolečka mají díky race-formula delší životnost, umožňují snadnější driftování ale i tak si zachovávají vynikající přilnavost v zatáčkách, kde je vyžadována.
Javor Riviera - Honzovy longboardy

Riviera Maple Construction je systém výroby desek Riviera, používají jako standard Hard Rock North American Maple (Javor) - pouze tu nejlepší javorovou dýhu. Dýhy javoru jsou lepeny a spojeny speciálním lepidlem Super Resin. Dokonalá kombinace prokládání javorové dýhy tvoří silnou desky.

Lepidlo Riviera - Honzovy longboardy

Riviera používá pro lepení každé desky exkluzivní Super Resin lepidlo.  Lepidlo je speciální epoxidová pryskyřice určená speciálně pro skateboarding. Lepidlo Super Resin je lehčí a silnější než tradiční lepidla založená na vodním základu, jen tak se časem neporuší, přičemž je odolné vůči změnám teploty okolního prostředí, které mohou mít velký vliv na výkon. Díky tomu jsou desky silnější, odolnější proti deformaci, mají delší životnost a odolávají lépe nárazu. Super Resin lepdlo také vytváří pevné pouto mezi mnoha různými kombinacemi obou kompozitních a organických materiálů, které používáme v našich deskách.