Micro - Vnitřní svítící řídítka pro Mini Micro Magic - Black
Kód: MK-AC9108Související produkty
Akce
Více barev
2 890 Kč
–3 %
Micro - Sprite LED Purple Stripe - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 795 Kč
Více barev
Micro - Mini Deluxe Glitter LED Navy - Dětská koloběžka
Skladem online
2 590 Kč
Akce
Více barev
3 490 Kč
–5 %
Micro - Maxi Deluxe Green - Dětská koloběžka
Skladem online
3 314 Kč
Akce
Více barev
3 890 Kč
–0 %
Micro - Maxi Micro Deluxe Pro LED Purple - Dětská koloběžka
Skladem online
3 889 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Vnitřní svítící řídítka pro Mini Micro Magic - Black
Kompatibilita: Mini Micro Deluxe + Deluxe Magic
Baterie: 2x AA (není součástí balení)
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7630053506087 |
| Barva: | Stříbrná |
| Délka: | 300 mm |
| Hmotnost: | 2100 g |
| Materiál: | hliník |
| Tvar řídítek: | T |
| Vnější průměr: | 21 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

