Micro - 200 mm White kolečko (1ks)
Kód: MK-AC5009BSouvisející produkty
Akce
Více barev
3 490 Kč
–5 %
Micro - Maxi Deluxe Green - Dětská koloběžka
Skladem online
3 314 Kč
Akce
4 190 Kč
–2 %
Micro - Cruiser LED Berry Red - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
4 088 Kč
Akce
3 390 Kč
–2 %
Micro - Mini2grow Deluxe Magic LED - Pink - Dětská koloběžka
Skladem online
3 315 Kč
Akce
Více barev
3 890 Kč
–0 %
Micro - Maxi Micro Deluxe Pro LED Yellow - Dětská koloběžka
Skladem
(1 ks)
3 889 Kč
Akce
2 890 Kč
–5 %
Micro - Sprite LED Pink - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 745 Kč
Akce
2 890 Kč
–0 %
Micro - Sprite LED Black - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 889 Kč
Více barev
Micro - Mini Deluxe Glow LED Plus Blue - Dětská koloběžka
Skladem online
3 290 Kč
Akce
Více barev
2 690 Kč
–3 %
Micro - Sprite Sapphire Blue - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 589 Kč
Detailní popis produktu
Micro - 200 mm White kolečka (1ks)
Obsahem balení je 1 ks kolečka + montážní sada inbusových klíčů.
Osazuje se na koloběžky Micro White / Black, Micro Flex 200, Micro Suspension, Micro Downtown, Micro Cruiser, ...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7640108561329 |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál: | PU |
| Šířka běhounu: | 32 mm |
| Šířka středu: | 38 mm |
| Tvrdost: | 83°Shore A |
| V balení: | 1 ks |
| Velikost kolečka: | 200 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

