Micro - 145 mm Smoke kolečka (1ks)
Kód: MK-AC5007BSouvisející produkty
Akce
Více barev
4 190 Kč
–5 %
Micro - Cruiser LED Pink - Dětská skládací koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
3 980 Kč
Akce
Více barev
2 590 Kč
–5 %
Micro - Mini Deluxe LED Aqua - Dětská koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 460 Kč
Více barev
Micro - Air Hopper Blue - Dětské odrážedlo
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
1 550 Kč
Akce
Více barev
3 890 Kč
–5 %
Micro - Maxi Micro Deluxe Pro LED Pink - Dětská koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
3 695 Kč
Akce
Více barev
3 490 Kč
–5 %
Micro - Maxi Deluxe Green - Dětská koloběžka
Skladem online
3 314 Kč
Akce
3 490 Kč
–2 %
Micro - Sprite Pearl LED Green - Dětská skládací koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
3 410 Kč
Detailní popis produktu
Micro - 145 mm Smoke kolečka (1ks)
Obsahem balení je 1 ks kolečka + montážní sada inbusových klíčů.
Osazuje se na koloběžky Micro Flex 145, Micro Flex Lady, ...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| EAN: | 7640108561305 |
| Barva: | Černá, Čirá |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál: | PU |
| Šířka běhounu: | 30 mm |
| Šířka středu: | 39 mm |
| Tvrdost: | 83°Shore A |
| V balení: | 1 ks |
| Velikost kolečka: | 145 mm |
Micro - Cruiser LED 200 mm kolečko
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
775 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

