Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
Rozměry: 31" x 7,75" palců ( 78,7 x 19,7 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev 100% kanadský javor
Trucky: 5" (129 mm) Enuff Decade Trucks
Bushingy: 95a
Kolečka: Enuff 53 mm, 99A
Ložiska: ABEC-7 Chrome
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5016978364100 |
| Barva: | Kombinovaná |
| Délka desky: | 31,5" - 80,1 cm |
| Doporučený věk: | 7-12 let |
| ? Šířka desky: | 7,75" - 19,6 cm |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
| Položka byla vyprodána… | |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.