Enuff - Pyro V2 - 7,75" - White skateboard
Kód: 157EP2Související produkty
Detailní popis produktu
Enuff - Pyro V2 - 7,75" - White skateboard
Rozměry: 31" x 7,75" palců (78,7 x 19,6 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev 100% kanadský javor
Trucky: 5" (129mm) Odlehčené Enuff PRO spec trucks
Bushingy: 95a
Kolečka: 53 mm, 99a
Ložiska: ABEC-5 Chrome
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5016978350752 |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Délka desky: | 31,5" - 80,1 cm |
| Doporučený věk: | 7-12 let |
| ? Šířka desky: | 7,75" - 19,6 cm |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
Akce
Více barev
1 790 Kč
–11 %
Enuff - Pyro V2 - 7,75" - Blue skateboard
Skladem
(2 ks)
1 590 Kč
Akce
Více barev
1 690 Kč
–5 %
Enuff - Skully Black 7,75" / 7,25" - skateboard
Skladem
(18 ks)
1 590 Kč
Akce
Více barev
2 390 Kč
–33 %
Enuff - Logo Stain - 8" - Black skateboard
Skladem
(10 ks)
1 590 Kč
Akce
Více barev
2 390 Kč
–33 %
Enuff - Logo Stain - 8" - Natural skateboard
Skladem
(3 ks)
1 590 Kč
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
28 hodnocení
5
27x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
P
Petr
|
4.1.2022
perfektní
5
ZM
Zuzana Marušáková
|
5.5.2021
Dcera je maximálně spokojená
5
NT
Nikola Tupá
|
25.3.2021
veká radost
5
VS
Věra Smolková
|
27.12.2020
Dárek pro vnučku měl velký úspěch
5
GR
Gabriela Radošovská
|
25.12.2020
skateboard byl vánoční dárek pro dceru :-)
byla z něj hromada radosti :-D
5
P
Pavel R.
|
29.8.2020
+ Kvalita provedení, design.
Kvalitní skateboard pro syna.
5
M
Markéta B.
|
11.8.2020
+ naprostá spokojenost
5
S
Simona R.
|
6.4.2020
+ Vše skvěle vypracované.
- Žádné.
5
A
Adam P.
|
28.7.2019
+ Rýchle doručenie

