Enuff - Pow V2 - 7,25" - Green skateboard
Kód: 151EP2Související produkty
Detailní popis produktu
Enuff - Pow V2 - 7,25" - Green skateboard
Rozměry: 29,5" x 7.25" palců (75,1 x 18,4 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev javorového dřeva
Trucky: 5" (129mm) Enuff decade trucks
Bushingy: 95a
Kolečka: 54 mm, 90a
Ložiska: ABEC-9
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5016978350646 |
| Barva: | Zelená |
| Délka desky: | 30“ - 76,3 cm |
| Doporučený věk: | 4-7 let |
| ? Šířka desky: | 7,25" - 18,4 cm |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
Akce
Více barev
1 390 Kč
–7 %
Enuff - Pow V2 - 7,25" - Purple skateboard
Skladem
(1 ks)
1 290 Kč
Akce
Více barev
2 390 Kč
–33 %
Enuff - Logo Stain - 8" - Teal skateboard
Skladem
(11 ks)
1 590 Kč
Akce
Více barev
2 090 Kč
–19 %
Enuff - Big Wave Black/Blue 8" - skateboard
Skladem
(2 ks)
1 690 Kč
Více barev
Birdhouse - Stage 3 Falcon 1 Black/Red 8.125" - skateboard
Skladem
(1 ks)
2 490 Kč
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
24 hodnocení
5
24x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
+ Kvalita a spracovanie skateboardu
žiadne
5
M
Michal P.
|
17.8.2020
+ Doba doručení, komunikace s e-shopem.
- Nejsou
Kvalitní produkt za dobrou cenu.
5
T
Tomáš M.
|
13.6.2020
+ Výdrž
Hodně dobré pro začátky. Tracky jsou spravne utažené takže není potřeba nic moc dotahovat po zakoupení
5
J
Ján V.
|
12.6.2020
+ Je super, syn je s ním veľmi spokojný :)
5
H
Helena K.
|
8.1.2020
Syn je zatím naprosto spokojený, jen by to chtělo lepší počasí pro pořádné vyzkoušení.
5
Z
Zdenka C.
|
21.12.2018
Spokojenost se zbožím. Rychlé dodání. Dobrá komunikace. Doporučuji
5
J
Jitka V.
|
10.5.2017
nevyznám se v nich, ale syn je max. spokojený, skate drží !!!!
5
R
Radim T.
|
20.4.2017
Super skateboard. Vsem doporucuji.

