Enuff - Geo Skull CMYK 8" - skateboard
Kód: 200EGSCSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Enuff - Geo Skull CMYK 8" - skateboard
Rozměry: 32" x 8" palců (81,4 x 20,34 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev 100% kanadský javor, kvalita Grade A
Trucky: 5“ (139mm) Raw finish Enuff Decade trucks
Bushingy: 95a
Kolečka: Enuff 53mm, 99a
Ložiska: Enuff ABEC-7
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5059028002065 |
| Barva: | Černá |
| Délka desky: | 32" |
| Doporučený věk: | od 12 let |
| ? Šířka desky: | 8" - 20,3 cm |
| ? Šířka trucku: | 139 mm (5,5" palců) |
Akce
Více barev
1 690 Kč
–5 %
Enuff - Skully Blue 7,75" / 7,25" - skateboard
Skladem
(13 ks)
1 590 Kč
Akce
Více barev
1 890 Kč
–12 %
Verb - Script 8" Blue - skateboard
do 5 dnů
1 648 Kč
Více barev
Tony Hawk - SS 180 Wingspan Purple - 7.75" - skateboard
Skladem
(1 ks)
1 490 Kč
Akce
Více barev
2 090 Kč
–19 %
Enuff - Big Wave Black/Blue 8" - skateboard
Skladem
(2 ks)
1 690 Kč
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5,0
15 hodnocení
5
15x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
:-)
5
MC
Martin Cimbůrek
|
29.12.2021
Velmi rychlé dodání do druhého dne. Ještě jsme nestačili moc vyzkoušet, ale syn je zatím spokojený.
5
J
Jitka Š.
|
17.8.2020
+ Rychlé dodání a vše pořádku došlo
Vše bylo pořádku
5
I
Iveta C.
|
21.7.2020
+ Rychlé doručení
Ještě jsem ho napředala-je to dárek pro dceru.
5
Z
Zuzka D.
|
27.6.2019
+ Skvělý vzhled a funkčnost
- Tvrdá kolečka
Super
5
+ Super kvalitní a vzhledově vypadá dobře.
- Trvrdčí kolečka, chtělo by to měkčí
5
O
Oldriška D.
|
13.4.2019
Velmi dobrý výrobek

