Element - Fauna Party 7,75" Pink - Skateboard
Kód: Z4CPA6ELF1Související produkty
Detailní popis produktu
Element - Fauna Party 7,75" Pink - Skateboard
Rozměry: 7,75" x 31,25" (19,7 x 79,4 cm)
Rozvor: 14" (35,6 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev javorového dřeva, střední konkáva, dvojitý kicktail, grip
Trucky: Element 5" (125 mm)
Kolečka: Element 52x30 mm, 99a
Ložiska: ABEC-5
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 3665601714748 |
| Barva: | Růžová |
| Délka desky: | 31,25" - 79,5 cm |
| Doporučený věk: | 7-12 let |
| ? Šířka desky: | 7,75" - 19,6 cm |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
| Položka byla vyprodána… | |
Akce
Více barev
1 790 Kč
–5 %
Enuff - Skully Hologram Black 7,75" / 7,25" - skateboard
Skladem
(3 ks)
1 690 Kč
Akce
Více barev
2 390 Kč
–33 %
Enuff - Logo Stain - 8" - Natural skateboard
Skladem
(17 ks)
1 590 Kč
Více barev
Enuff - Graffiti V2 - 7,25" - 7,75" - Pink skateboard
Skladem
(1 ks)
od 1 749 Kč
Akce
Více barev
1 690 Kč
–5 %
Enuff - Skully Black 7,75" / 7,25" - skateboard
Skladem
(10 ks)
1 590 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

