Birdhouse - Stage 3 Skull 2 8,25" - skateboard
Kód: BIR-COM-2060Související produkty
Více barev
Enuff - ABEC-9 Black ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
475 Kč
Více barev
HOLO - ABEC-9 Black - Voděodolná ložiska
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
389 Kč
Více barev
HOLO - T-Tool nářadí - Orange
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(73 ks)
139 Kč
Detailní popis produktu
Birdhouse - Stage 3 Skull 2 8,25" - skateboard
Rozměry: 31,5" x 8,25" palců (80 x 20,9 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev 100% hardrock javor
Trucky: 5,5“ (139 mm) Laser Logo Powdercoat
Kolečka: SHR Conical Wheels, 52 mm, 100A
Ložiska: ABEC 7
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5059415289642 |
| Barva: | Červená |
| Délka desky: | 32" |
| Doporučený věk: | od 12 let |
| ? Šířka desky: | 8,25" - 20,9 cm |
| ? Šířka trucku: | 139 mm (5,5" palců) |
Akce
2 549 Kč
–61 %
Tempish - Ontop 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
990 Kč
Globe - G1 Nine Dot Four - Black/White 8" - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
do 5 dnů
2 375 Kč
Globe - G1 Lineform 8" Olive - skateboard
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
2 250 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

