Prodejna otevřena nově i v sobotu.

EcoFlow - Solar Tracker - Automatický sledovač slunce

Kód: PD-1ECO1302-EU
Novinka
Značka: EcoFlow
31 990 Kč
Skladem online

První běžně dostupný solární tracker na trhu: Na solární tracker připevníte solární panel, který se automaticky otáčí a naklápí kolem dvou os. Tracker nepřetržitě a přesně polohuje panel pro optimální osvit. Perfektní řešení pro dobíjení vaší bateriové stanice.

Automaticky sleduje polohu slunce: Polohování solárních panelů třikrát za den, každý den, není ideálním řešením, pokud chceme (a potřebujeme), aby se fotovoltaika stala běžnou součástí našich životů. Solární tracker můžete nechat venku přes noc, od rozbřesku pak panel začne sám automaticky sledovat slunce.

Získejte energii z každého fotonu: Díky solárnímu trackeru můžete z panelu získat až o 30% více energie, než kdybyste panel nechali jen nehybně stát. S větším množství slunečního záření, které dopadá na solární panel celý den, získáte ekologičtější energii pro váš ostrovní systém.

Pevný, stabilní a odolný: Solární tracker stojí na čtyřech nohou, které disponují montážními otvory pro ukotvení do země, díky kterým je provoz trackeru bezpečný. Rám pro solární panel lze upravovat tak, abyste mohli použít řadu solárních panelů.

Perfektní souhra s vašimi solárními panely: Solární tracker pracuje s téměř jakýmkoliv solárním panelem. Se skládacími i s rigidními panely. S panely od EcoFlow i s panely od třetích stran. Stačí, aby byly panely osazeny koncovkami MC4 a aby nebyly moc těžké nebo velké.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EcoFlow - Solar Tracker - Automatický sledovač slunce

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: