Výměna zboží je možná do 8.1.2024

Balanční desky Trickboard

Rádi bychom Vám představili novinku v našem e-shopu - balanční desku Trickboard.

Balanční desky jsou cvičební pomůcky, které Vám pomohou zlepšit rovnováhu, koordinaci a sílu. Tato deska je ideální pro přípravu na sporty, kde je důležitá rovnováha, jako například snowboarding, skateboarding, nebo surfování. Navíc pomáhá při rehabilitaci kolen, kotníků, kyčlí a preventivně předchází zranění těchto kloubů posílením jejich okolních svalů.

Vrchní deska Trickboardu je potažená protiskluzovou vrstvou příjemnou pro bosá chodidla a zároveň dostatečně odolnou pro podrážky. Válec Trickboardu lze používat i v interiéru - na podlaze nedělá šmouhy. Balanční desky jsou skvělým doplňkem ke cvičením pro všechny věkové kategorie. Můžete začít jednoduše a postupně zvyšovat náročnost cvičení.

 A protože jde o novinku, máme pro Vás aktuálně i slevu. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a objednejte si Trickboard ještě dnes! S touto balanční deskou se můžete těšit na zlepšení své rovnováhy a síly, což se pozitivně projeví při každodenních činnostech i při sportovních aktivitách.PROHLÉDNOUT VŠECHNY