Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
Birdhouse - Stage 1 Hawk Spiral Blue 7.75" - skateboard
Kód: BIR-COM-1033Související produkty
Detailní popis produktu
Birdhouse - Stage 1 Hawk Spiral Blue 7.75" - skateboard
Rozměry: 31" x 7.75" palců (78,7 x 19,6 cm)
Konstrukce desky: 7 vrstev 100% hardrock javoru
Trucky: 5" (129mm) Birdhouse Raw trucks
Kolečka: 52 mm, 95a
Ložiska: ABEC-5
Nosnost: 100 kg
Kompletní skateboardy posíláme smontované a připravené k jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní skateboardy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 5059415027008 |
| Barva: | Bílá, Modrá |
| Délka desky: | 31,5" - 80,1 cm |
| Doporučený věk: | 7-12 let |
| ? Šířka desky: | 7,75" - 19,6 cm |
| ? Šířka trucku: | 129 mm (5" palců) |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1

