Panda - Primus Midnight Blue - Freestyle koloběžka
Kód: PAN-IHC-PRI-MDN/BLUSouvisející produkty
Více barev
Slamm - Logo Helmet Grey Camo - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
999 Kč
Více barev
SFR - Dětská sada chráničů - Youth Ramp Triple Pad Set Black/Pink
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
399 Kč
Více barev
SFR - Dětská Sada chráničů Essential Black Triple Pad Set
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
399 Kč
+ další
Rekd - Dětská sada chráničů - Junior Heavy Duty Black
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
819 Kč
Akce
Více barev
749 Kč
–3 %
Slamm - Logo Helmet Black - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
726 Kč
Více barev
Slamm - Logo Helmet Nebula - helma + samolepky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(10 ks)
999 Kč
Detailní popis produktu
Panda - Primus Midnight Blue - Freestyle koloběžka
Deska: 10,5 cm x 49 cm, hliník
Řídítka: výška 56 cm
Výška koloběžky od země k řídítkům: 78,5 cm
Objímka: 2-šroubová objímka
Headset: Integrovaný
Vidlice: Bezzávitová
Kolečka: 100 mm
Brzda: Na šroub/pružinová
Ložiska: ABEC-9
Nosnost: 100 kg
Váha: 3293 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompletní freestyle koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 5713847005774 |
| Typ: | Freestyle koloběžky |
| Barva: | Černá, Modrá |
| Průměr koleček: | 100 mm |
| ? Výška jezdce: | 126 - 138 cm, 138 - 149 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 78,5 cm |
Akce
Více barev
1 890 Kč
–5 %
Panda - Cub Purple - Freestyle koloběžka
Skladem
(1 ks)
1 787 Kč
Akce
2 290 Kč
–0 %
Street Surfing - Bandit Godfather 2025 - Freestyle koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
2 289 Kč
Akce
Více barev
3 299 Kč
–0 %
Divine - Godie - Červená - Freestyle koloběžka
Skladem online
3 298 Kč
Akce
Více barev
2 790 Kč
–0 %
Street Surfing - Ripper Myth Gold - Freestyle koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
2 789 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

