E-shop v provozu, objednávky odesíláme. Prodejna uzavřena.
Osobní odběr možný.

Loaded - Tarab 47" deska

Loaded - Tarab 47" deska

0x

LOADED TARAB je navržen tak, aby posouval hranice moderního longboard dancingu. Výrobu prvního Dancera zahájili Loaded v roce 2008, v roce 2010 následovala deska Loaded Bhangra. Tarab staví na zkušenostech a této historii. Tarab je lehký, odolný a technický. Má za úkol zvyšovat úroveň moderního dancingu a freestyle.

Forma a funkce - Rocker, konkáva, symetrický tvar, kicktails, záchytné lišty a účelný griptape se spojují do elegantní ergonomické platformy a co nejbezpečnější freestyle dancing.

Odolnost desky - konstrukce desky - bambus a bazalt udržuje Tarab lehký, živý a odolný. Korková horní vrstva doplňuje design. Griptape, který zajišťuje bezpečné, a přitom neabrazivní přilnutí podrážky a zároveň tlumí vibrace. Uretanové výztuhy a jedinečné kolejnice UHMWPE zvyšují odolnost a chrání před širokou škálou škod způsobených freestylem na desce.

Flexe - deska je k dispozici ve dvou odlišných flexích. Flex 1 má navíc jednu bambusovou dýhu pro zvýšení tuhosti a tlumení. Flex 2 je trochu lehčí a výrazně živější. Obě flexe desky mají dvě možnosti (wheelbase) montáže trucků, které vyhovují různým požadavkům při jízdě.

Značka:
Flex:
Flex 1 (63 - 123 kg+)
Do 2 pracovních dnů
Flex 2 (36 - 86 kg+)
Do 2 pracovních dnů
Naše cena:
8 290
Dostupnost:
skladem online
  • Zboží bude odesláno nejpozději do dvou pracovních dnů.
  • Zboží není vystaveno v kamenné prodejně, ale je možné ho objednat a vyzvednout/prohlédnout v kamenné prodejně po obdržení emailu či sms. Nejpozději do dvou pracovních dnů od objednávky.
Hlídat

Loaded - Tarab 47" deska

Deska se vyrábí ve dvou tvrdostech:

  • Flex 1 (63 - 123 kg+)
  • Flex 2 (36 - 86 kg+)

Typ: Freestyle & Dancing longboard

Rozměry: 119 cm x 24 cm (47" x 9.5" palců)

Rozvor: 79,4 - 81,9 cm (31,25" - 32.25" palců)

Konstrukce desky: bambus, bazalt a korek

Nosnost: dle flexe
  • Flex 1 (63 - 123 kg+)
  • Flex 2 (36 - 86 kg+)