KAMENNÝ OBCHOD OTEVŘENÝ PO-PÁ 11-18 hod.

Loaded - Cantellated Tesseract deck - deska

Loaded - Cantellated Tesseract deck - deska

0x

Loaded CANTELLATED TESSERACT je všestranná deska, určená pro jízdu na horských silnicích ve vysokých rychlostech, zvládne i freeride a kontrolované slajdy, ale i freestyle a jízdu po městě. Diky Wconcave a rocker shape prkno skvěle drží na noze. Zvednutá patka poslouží skvěle při freestylu. Deska je vyrobena z bambusového jádra, fiberglass folií a korku.

Varianty:
Loaded - Truncated Tesseract deck - deska Loaded - Tesseract deska
Značka:
Naše cena:
6 050
Dostupnost:
skladem online
  • Zboží bude odesláno nejpozději do dvou pracovních dnů.
  • Zboží není vystaveno v kamenné prodejně, ale je možné ho objednat a vyzvednout/prohlédnout v kamenné prodejně po obdržení emailu či sms. Nejpozději do dvou pracovních dnů od objednávky.
Hlídat

Loaded - Cantellated Tesseract deck - deska

Tato deska je vhodná pro Freeride a Freestyle, zvládne v pohodě i běžnou jízdu ve městě, ale i DH sjezdy. Díky zvednuté patce si můžete užívat ollie nebo dlouhé manuály. Patka je široká a má plnější tvar pro lepší zvládání různých triků a jistější postoj. Deska má Rocker shape a W concave, pro dokonalý kontakt nohy s deskou. Je zde několik možností nastavení wheelbase. Board si tak můžete nastavit dle svých představ. Tvar desky splňuje nejnovější trendy v longboardingu.

 

Rozměry: 91,5 cm x 24 cm (36" x 9.5" palců)

Rozvor: 62,2 cm a 66 cm (24,5" a 26" palců)

Konstrukce desky: bambusové jádro, triaxal fiberglass, korková dýha, včetně gripu
Nosnost: 100 Kg