Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
Typ: skládací koloběžka - ideální pro starší děti od 8 let, tak pro teenagery i dospělé
Rozměr: d.79 x š.12 x v.25 cm
Rozměry desky: 33,5 x 11,5 cm
Rozměry řídítek: 78-101 x 37,5 cm
Kolečka: 145mm PU, šířka 30mm
Věk: od 8+, dospělí
Váha: 4,1 kg
Nosnost: 100 kg
Proč Micro koloběžku?

| Kategorie: | Dětské koloběžky |
|---|---|
| EAN: | 7630053557652 |
| Typ: | Skládací koloběžky |
| Barva: | Zelená |
| Brzda: | Ano |
| Délka desky: | 33,5 cm |
| Doporučený věk: | od 8 let |
| Hmotnost: | 4,1 kg |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál desky: | Alu |
| Materiál koleček: | PU |
| Model: | Sprite Suspension |
| Možnost vyndání: | Ne |
| Nastavitelná výška: | Ano |
| ? Nosnost: | 100 kg |
| Očko na popruh: | Ne |
| Přední blatník: | Ano |
| Skládací tyč: | Ano |
| Složené rozměry: | d.79 x š.12 x v.25 cm |
| Složení rukojetí: | Ano |
| Specialita: | odpružení |
| Stojánek: | Vlastní systémem pro volné stání |
| ? Šířka desky: | 11,5 cm |
| Šířka koleček: | 30 mm |
| Šířka řídítek: | 37,5 cm |
| Tvrdost: | 83°Shore A |
| Určeno pro: | Město, volný čas, střední vzdálenosti |
| Věkové rozmezí: | 8+, dospělí |
| Velikost koleček: | 145 mm |
| Výška od země: | 9 cm |
| Výška pod deskou: | 6,2 cm |
| ? Výška řídítek od země: | 78 - 101 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.