Extra sleva 5% na Divine s kódem DIVINE5 jen do pondělí 18.5.
Extra sleva 10% na Ethic s kódem ETHIC10 jen do pondělí 18.5.
Typ: dětská skládací koloběžka - ideální koloběžku pro děti, které vyrostly z vozítek, odrážedel nebo trojkolek a chtějí přestoupit na koloběžku se dvěma kolečky
Rozměr: 66 x 10 x 24 cm
Rozměry desky: 34 x 10 cm
Rozměry řídítek: 64-93 x 38 cm
Kolečka: 120/120mm PU, šířka 24mm, LED světla
Věk: od 6 let
Váha: 2,98 kg
Nosnost: 100 kg
| Kategorie: | Dětské koloběžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 7630053550004 |
| Typ: | Dětské skládací koloběžky |
| Barva: | Neochrome |
| Doporučený věk: | 5 - 12 let |
| Model: | Sprite |
| ? Nosnost: | 100 kg |
| ? Počet koleček: | 2 |
| ? Výška řídítek od země: | 64 - 93 cm |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

