Kamenný obchod a půjčovna - otevírací doba Po-pá 11:00-19:00
Micro - Ramp 2.0 100 mm kolečko (1ks)
Kód: MK-6733Související produkty
Akce
Více barev
3 790 Kč
–5 %
Micro - Mini2go Deluxe Plus Mint - Dětské odrážedlo
Skladem online
3 600 Kč
Více barev
Micro - Mini Deluxe Glow LED Plus Lime - Dětská koloběžka
Skladem online
3 290 Kč
Akce
Více barev
3 490 Kč
–3 %
Micro - Maxi Deluxe Petrol Green - Dětská koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem online
3 352 Kč
Akce
Více barev
3 890 Kč
–3 %
Micro - Maxi Micro Deluxe Pro LED Yellow - Dětská koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
3 756 Kč
Akce
Více barev
3 590 Kč
–5 %
Micro - Sprite LED neochrome - Dětská skládací koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
3 410 Kč
Akce
2 890 Kč
–3 %
Micro - Sprite LED Black - Dětská skládací koloběžka
Skladem
(1 ks)
2 789 Kč
Akce
Více barev
3 890 Kč
–2 %
Micro - Cruiser Aqua - Dětská skládací koloběžka
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
3 774 Kč
Detailní popis produktu
Micro - Ramp 2.0 100 mm kolečko (1ks)
Součástí kolečka jsou kvalitní ložiska ABEC9 včetně vymezovacího vnitřního kroužku.
Doporučujeme nakoupit a vyměnit na koloběžce vždy obě kolečka, aby nedocházelo ke snížení stability, komfortu i bezpečnosti při jízdě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly na dětské koloběžky Micro |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Ložiska: | ABEC 9 |
| Materiál: | PU |
| Šířka běhounu: | 24 mm |
| Šířka středu: | 24 mm |
| Tvrdost: | 83°Shore A |
| V balení: | 1 ks |
| Velikost kolečka: | 100 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Micro - Cruiser LED 200 mm kolečko
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
775 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

